Usługę wykonujemy tylko u Klienta w domu.

 

Podstawą prania tapicerki samochodowej jest jej gruntowne odkurzenie, które pozwoli nam usunąć wszelkie zanieczyszczenia stałe, nierozpuszczające się w wodzie. Jako odpowiedzialna firma sprzątająca z Krakowa prowadzimy wielopoziomowe prace, pozwalające uzyskać najlepsze efekty:

KROK1 - pranie tapicerki samochodowej Kraków

Test stabilności kolorów (próba materiału) – zawsze najpierw upewniamy się, że materiał i kolor tapicerki samochodowej są stabilne, dlatego przed przystąpieniem do właściwych prac wykonujemy test środka czyszczącego w mało widocznym miejscu.

KROK2 - pranie tapicerki samochodowej Kraków

Odplamianie – ten etap następuje w trakcie lub po praniu. W tym celu stosujemy specjalistyczne odplamiacze. Doświadczenie naszej firmy czyszczącej z Krakowa pozwoliło nam poznać specyfikę pracy z wieloma rodzajami plam, dlatego wiemy, że np. olej lepiej odplamiać na suchym materiale.

KROK3 - pranie tapicerki samochodowej Kraków

Rozpuszczanie brudu – prespray jest preparatem o silnych właściwościach czyszczących, który tworzy zawiesinę z brudu. Następnie odsysamy całość za pomocą specjalnej maszyny ekstrakcyjnej.

KROK4 - pranie tapicerki samochodowej Kraków

Wcieranie prespray’u w głąb materiału – specjalna szorowarka lub szczotka ręczna o odpowiedniej twardości włosia pozwalają dotrzeć nawet w głąb materiału skutecznie usuwają brud.

KROK5 - pranie tapicerki samochodowej Kraków

Płukanie ekstrakcyjne – w kolejnym etapie kilkukrotnie wypłukujemy pod wysokim ciśnieniem i odsysamy wszelkie nieczystości. Służy nam do tego specjalistyczna maszyna ekstrakcyjna. Dla uzyskania lepszych efektów stosujemy także roztwór profesjonalnego środka czyszczącego.

 

Przy praniu tapicerki samochodowej dużą uwagę oraz staranność winno poświęcić się podsufitce, która (w zależności od jej rodzaju oraz systemu mocowania) jest dość wrażliwa na mocne pranie pod ciśnieniem.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Labohaterium Czystości, której siedzibą jest Kraków.

 

Pranie tapicerki Kraków

Pranie tapicerki Kraków

Cennik

 

co zawiera Cena
Opcja Standard -Dwa fotele
-tylna kanapa
120 zł
Opcja Premium - Dwa fotele
- tylna kanapa
- boczki
- podsufitka
- podłokietnik
- zagłówki
- podłoga
- dywaniki
- tylna półka
- bagażnik
Małe auto 180zł
Kombi, hatchback 230zł
Van 280zł
Inne KONTAKT